понеділок, 7 жовтня 2013 р.

Екскурсія до бібліотеки "Чарівне царство книжок".
Книга –це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями,прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і тралицій.
Читати систематично й осмисленно дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати учнів школи до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з  ними. Саме з цією метою 7 жовтня 2013 року в дитячій бібліотеці було організувано  пізнавально-оглядову екскурсію.
У світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі які завжди раді своїм маленьким відвідувачам. Бібліотекарі розповіли про бібліотеку, познайомили дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіли їм про абетковий та систематичний каталог, ознайомили учнів з краєзнавчою кімнатою,тематичними  полицями дитячого фонду,  а також проінформували про нові надходження літератури для дітей. Також учні познайомилися з кутком користувача Інтернету та правилами безпечної роботи з комп’ютером.                  
  Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок.
Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.
  Тож, запрошуємо усіх бажаючих маленьких читачів  та їхніх батьків до нашої бібліотеки, де кожен знаходить для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з Вами і працюємо тільки для Вас! Ласкаво просимо!

Бібліотека - книги храм.
І знань безмежне море і надія.
Палкий вогонь незгасних поривань,
Що наше серце й душу гріє.
Натхненну працю здавна віддають
Бібліотекарі народу.
Сьгодні дяку й шану їм несуть
Дорослі й діти в нагороду.

4 клас в краєзнавчій кімнаті

"І оживає все минуле"
Знайомство з виробами давнини

Вікторина "Відгадай казкового героя"

Перегляд енциклопедій

На безліч дитячих запитань юні читачі
знаходять відповіді в книгах


Немає коментарів:

Дописати коментар